Grzejki - Ogrzewacze do rąk Powiększ

Grzejki do rąk - 10 par

G01

Nowy

Grzejki do rąk idealnie sprawdzą się we wszędzie tam, gdzie marzną dłonie. Niewielki rozmiar oznacza że mieszczą się one w rękawiczkach; można też trzymać je w kieszeniach. Aż 10 godzin działania sprawi, że przyjemne ciepło będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień!

Więcej szczegółów

Spend 50,00 zł more and get Free Shipping!

GRZEJKI - ogrzewacze samoprzylepne do skarpet - 10 par (20 szt.)

Grzejki to jednorazowe ogrzewacze do rąk, nóg i całego ciała. Zabierz je ze sobą na narty i łyżwy, na spacer i lepienie bałwana, kiedy tylko zechcesz cieszyć się zimą!

Nawet poza sezonem zimowym zdarza się zabrać o ten jeden sweter za mało - Grzejki świetnie sprawdzą się w chłodny dzień na campingu, na jeziorze, lotni czy ambonie.

Gdy tylko zrobi się zimno, wystarczy wyjąć Grzejki z opakowania i włożyć do buta, rękawiczki, kieszeni, albo przykleić pod ubranie - aktywowane przez kontakt z powietrzem, zaczną one wydzielać przyjemne ciepło.

Grzejki świetnie sprawdzą się tam, gdzie spędzasz dużo czasu w chłodnym otoczeniu - pracując, uprawiając sport, hobby lub wypoczynek.

Jak działa ogrzewacz?

Sproszkowane żelazo znajdujące się wewnątrz ogrzewacza ulega reakcji chemicznej z tlenem znajdującym się w powietrzu oraz wodą. Obecna wewnątrz sól przyspiesza tę reakcję. W efekcie powstają tlenki żelaza i ciepło - dużo ciepła!

Skąd woda? Wermikulit to rodzaj bardzo chłonnej gleby - zawiera on wodę potrzebną do reakcji.

Skład:

żelazo, wermikulit, woda, węgiel aktywowany, sól

Instrukcja użycia:

Należy wyjąć torebkę z foliowego opakowania i najlepiej wstrząsnąć. Ogrzewacz aktywuje się w kontakcie z powietrzem i po chwili zacznie wydobywać się z niego przyjemne ciepło.

Produkt jest w 100% naturalny, bezzapachowy, nietoksyczny, nie wymaga atestów.

Czas działania (minimum) 10 godzin
Temperatura maksymalna 68°C
Temperatura średnia 55°C
Wymiary ogrzewacza 95 x 55 mm
Samoprzylepne NIE
Waga ogrzewacza ok. 30 g / ogrzewacz
Ilość ogrzewaczy w opakowaniu zbiorczym 10 par / 20 sztuk
Waga opakowania zbiorczego ok. 600 g
Accept

Strona wykorzystuje pliki cookies - zapoznaj się z pełnym opisem ich przeznaczenia oraz funkcjonalności znajdującym się w Polityce Prywatności.