Prowadzisz sklep sportowy lub specjalistyczny?

Grzejki to świetny sposób na poszerzenie oferty zimą, i nie tylko - uprawiając sport lub hobby na świeżym powietrzu zmarznąć można niemal okrągły rok! Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe oraz zapewniamy promocję naszej marki w social media, a każde opakowanie Grzejków posiada kod kreskowy - Tobie pozostaje jedynie sprzedawać, zarówno w punktach fizycznych jak i w Internecie.

Prowadzisz wyciąg narciarski lub lodowisko? Organizujesz imprezy masowe lub wycieczki?

Grzejki świetnie sprawdzają się jako dodatkowa oferta w sprzedaży detalicznej wszędzie tam, gdzie Twoi klienci marzną. Atrakcyjny i przyciągający uwagę design opakowań, eurozawieszka ułatwiająca wyeksponowanie towaru, kod kreskowy oraz pełna instrukcja obsługi na każdej parze sprawiają, że sprzedaż detaliczna Grzejków to niskoobsługowy, prosty sposób na zwiększenie rentowności wielu rodzajów biznesu, szczególnie zimą.

Organizujesz imprezy niekomercyjne? A może Twoi pracownicy narażeni są na chłód podczas wykonywania swoich zadań?

Zapraszamy do składania zamówień na większe ilości Grzejków nieprzeznaczonych do odsprzedaży - atrakcyjne rabaty dostępne są już od zamówienia 1 kartonu (240 par) dowolnego typu.

Porozmawiajmy!

+48 6655 648 38

info@grzejki.pl


Accept

Strona wykorzystuje pliki cookies - zapoznaj się z pełnym opisem ich przeznaczenia oraz funkcjonalności znajdującym się w Polityce Prywatności.